etrufinnen

Tooted

Flexotrükk

Kujutis kantakse materjalile fotopolümeerist reljeefse trükiplaadiga. Värv kantakse trükiplaadile rastervõlliga (anilox).

Sobib just keskmise ja suure tiraažiga toodete trükkimiseks rullist rulli. Kasutusel enamasti pakenditööstuses.

Digitrükk

Kujutis kantakse otse materjalile, kasutamata selleks trükiplaati.

Sobib hästi väiksemate koguste trükkimiseks – trükijälje maksumus on küll suurem, aga säästlikkus võrreldes traditsioonilise tehnoloogiaga saavutatakse trükiettevalmistuse ja ­plaatide arvelt. Samuti võimaldab see trükkida ühe partii etikettidele eri teavet.

Kuumfoolium

Surutrükk

Personalisatsioon


Värvilised kleebisetiketid

Toodame kuni kümnevärvilisi mitmesugusest materjalist ning erineva liimi ja kujuga etikette. Kasutame flekso- ja digitrükitehnoloogiat. Etikettidele saab kanda läikiva või mattlaki, surutrüki, kuumfooliumi, samuti saab trükkida liimiküljele, tekitada etiketile liimivaba ala, lisada personaalse numbri või koodi. Etiketiliim võib olla püsiv, kergesti eemaldatav või mõeldud sügavkülma jaoks.

Paberist etiketid

Eri tooted vajavad eri materjalist etikette. Pakume matt- ja läikepaberit, termopaberit, metallikpaberit ja mitut muud liiki paberit.

Läikiv

Sobib suurepäraselt värviliste etikettide trükkimiseks. Värvid tulevad hästi esile ja etiketi välimus püsib aastaid.

Matt

Sobib etikettidele, mille eluiga ei ole kuigi pikk. Värvid on vähem intensiivsed.

Katmata

Kasutatakse enim kauplusekaaludes. Sellele sobib trükkida teksti ja lihtsamaid kujunduselemente. Etiketi eluiga on lühike ja see on väga tundlik päikesevalguse suhtes.

Kaetud

Materjal sobib värviliste etikettide trükkimiseks, kuid seda saab kasutada ka kaaludes ja printerites, et hiljem teavet veel lisada (säilivusaeg, vöötkood jne). Kasutusaja pikendamiseks on võimalik materjali lakkida. Enim kasutatav materjal just lihatööstuses.

Metallik

Enim kasutatakse parfümeeria-, keemia- ja alkoholitööstuses. Efektne materjal, millele trükkides saab anda värvidele metalse sära.


Sünteetilised kleebismaterjalid

Peale eelnimetatute on etikettide trükkimiseks veel väga mitmesuguseid materjale. Pakume lisaks pabermaterjalidele ka matt- ja läikivaid plastikmaterjale (PE ja PP), metalliseeritud plastik ja mitut muud liiki plastikmaterjali.

Polüpropüleen-kleebismaterjal

Valida saab läbipaistva või valge materjali vahel. See materjal on odavam kui polüetüleen, ei veni, aga on samamoodi vastupidav temperatuurimuutuste, niiskuse ja teiste ilmastikunähtuste suhtes.

Polüetüleen-kleebismaterjal

Võimalik on valida läbipaistva, valge või metalliku polüetüleenmaterjali vahel. Materjal venib ja mängib pakendi liikudes kaasa. Vastupidav temperatuurimuutuste, niiskuse ja teiste ilmastikunähtuste suhtes.


Erimaterjalid

Alati tasub meie müügiesindajatelt küsida ka teiste plastetikettide kohta. Kirjeldage lihtsalt oma vajadusi ja meie aitame leida sobiva lahenduse.

Kihiline etikett

Toodame kahekihilisi kleebisetikette. Selliste etikettide eelis on see, et info saab kanda kolm korda suuremale pinnale kui tavaetiketil: pealmise etiketi pealmisele pinnale, pealmise etiketi liimipinnale ja alumise etiketi pealmisele pinnale. See on suurepärane lahendus näiteks neile, kes tahavad ühele etiketile kanda mitmes keeles teksti. Kolme peale mahub see tavaliselt hästi ära.

Plastetiketid plastpudelitele

Joogitööstusettevõtetele pakume peale kleebisetikettide ka plastist etikette, mis ulatuvad tervenisti ümber pudeli. Need kinnitatakse pudeli külge väikese liimiribaga. Kasutame kolme tüüpi materjali: läbipaistvat, valget ja metallikvalget OPPd. Suurte koguste korral on see kleebisetiketist märksa soodsam lahendus.

Küsi hinnapakkumist

Tootmine

TARTU
Vaksali 53
50409
Tel: +372 740 9111
Faks: +372 740 9110
dataprint[at]dataprint.ee

Esindus

TALLINN
Järvevana tee 9
11314
Tel: +372 618 1253
Faks: +372 618 1257
dataprint[at]dataprint.ee